PEYZAJ HİZMETLERİ

Bahçe sahibinin taleplerini firmamızın tecrübeli personeli ile paylaşması ve bahçede yapılan keşif ile başlar. Bahçenin toprak yapısı, iklimsel özellikleri, konumu ve müşterinin talepleri değerlendirilerek bahçenin peyzaj projesi hazırlanır. Peyzaj tasarımı yapısal ve bitkisel peyzaj tasarımı olarak iki ana kolda değerlendirilebilir. Projenin uygulama aşamasında belirlenen yapısal tasarım (süs havuzları, pergola ve gazebolar, yürüme yolları vb) öncelikli olarak alana yerleştirilerek bahçenin ana görüntüsü belirlenir.

Yapısal Peyzaj öğeleri bahçeye yerleştirildikten sonra peyzaj projesinde bahçeye uygun olarak seçilen bitkiler uygun görülen yerlere yerleştirilir. Görsel olarak etkili bir düzenleme için bitkilerin doku, form, renk ve işlevsellik özelliklerinden yararlanılabilir. Vurgulanmak istenen yapısal öğeler veya mekanlarda bitkisel tasarım ile vurgulanabilir yada görüntüsü yumuşatılabilir. .


-


-
-HAKKIMIZDA KÖROĞLU HAFRİYAT HİZMETLERİ

Firmamız 2000 yılında kurulmuş olup İstanbul bölgesinde Yıkım, Hafriyat ve Alt Yapı işleri yapmaktadır. Yıllardır bu sektörde çalışan bizler bir araya gelerek tecrübe ve bilgi birikimlerimizi ortaya koyarak yıkım sektörüne hizmet etmeye başladık. Kurulduğumuz günden itibaren 100 lerce Projeyi en iyi şekilde kazasız ve sorunsuz bir şekilde tamamlamış olmanın haklı gururu ile çalışmalarımızı uzman kadromuz, teknik ekibimiz ve güçlü makine parkımızı ile devam etmekteyiz. Türkiye'de henüz kuralları oturmamış olan yıkım sektöründe faaliyet gösteren zorlu rekabet ortamında güvenliğimizden ve kurallarımızdan taviz vermeden çalışmalarını yürüten şirketimiz, güvenliği ve kalitesini de sabitleyerek bunlara taahhüt altına almıştır.
Firmamızın birinci önceliği iş güvenliği olup, her türlü kaza önleyici tedbiri önceden almaktadır. Firmamızın ikinci önceliği ise , yaptığımız işin (Yıkım, Hafriyat ve Alt Yapı) en kısa sürede ve sözleşmeye uygun bir şekilde iş verene teslim etmesidir. Ülkemizde son yıllarda kentsel dönüşümlerin hızlanması, deprem riski taşıyan bölgelerde depreme dayanıklı binaların inşa edilmesi ve modern şehirleşmeye uymayan kontrolsüz (kaçak) yapılaşmanın artması neticesinde yıkım faaliyetlerinde ivme kazanmıştır. Yıkım sektörü bugüne kadar yıkım faaliyetlerinin çok az olmasından dolayı sektöründe gelişme sağlamıştır. Helan yapı yıkımlarının işin ehli olmayan amatör kişilerle bilinçsizce yapılmaktadır.
Yıkım her zaman tehlikeli bir meslektir, riskler mutlaka minimum seviyede tutulmalıdır. Ekibimiz projenin her aşamasını gözlemler ve analiz eder. Çalışanlarımız ve müşterilerimiz için güvenli bir çalışma ortamı sağlarız. Yapı yıkımları güvenli bir mühendislik süreci, vasıflı eleman ve maksimum iş tecrübesi ile gerekli donanım gerektirmektedir. Firmamız Türkiye genelinde yıkım ve hafriyat faaliyetlerine devam etmekte olup; Siz değerli müşterilerimize en yüksek standartlarda kaliteli hizmet sunmaktan gurur duyarız.


MAKİNA PARKURUMUZ

Bir Adet 24m Volvo Uzun Erişimli Yıkım Makası; 4 Adet 30 Tonluk Kırıcılı Kovalı Exavator; 2 Adet 20 Tonluk Kırıcılı Kovalı Eksvator; 2 Adet 4 ve 6 Tonluk Kırıcılı Kovalı Eksvator; 10 Adet Tır Kamyon; 2 Adet Kompresor; Sayısız El Takımları, Jenaratör ve Hilti Grupları


İLETİŞİM KÖROĞLU HAFRİYAT HİZMETLERİ

KÖROĞLU HAFRİYAT HİZMETLERİ - ÇÖZÜM ORTAĞINIZ
www.korogluhafriyat.com - info@korogluhafriyat.com - Telefon: 0532 171 63 21 - 0538 465 13 33
Adres: Çakmak Mahallesi Varan Caddesi Gönülaçar Sokak No 9 Ümraniye / İSTANBUL .

SOSYAL MEDYA
- - - - -- - - - -

SİTE HARİTASI


ANASAYFA - HAKKIMIZDA - HİZMETLERİMİZ - YIKIM - HAFRİYAT - PEYZAJ - REFERANSLARIMIZ - ULAŞIM