HAFRİYAT HİZMETLERİ

Amacımız kısa zamanda müşterilerimizin çözümlerine yardımcı olmak, her türlü hafriyat işiniz yapılırken müşteri memnuniyeti sağlamak ve işlerimizin teslimatını güven için yapmaktır. İç Anadolu Bölgesinde bir çok alt yapı zemin, kanal ve yıkım işlerinde başarı sağlamış ve sürekli ilerleme kaydetmiştir.

Hafriyat Nedir?
Taş toprak kaya gibi yerleri yumuşatma kırma taşıma işlerine verilen addır. Hafriyatta değişik maksat ve şartlarda çalışan çeşitli iş makinaları kullanılmaktadır.

YÜKLEYİCİLER
Önlerinde geniş bir kova bulunan paletli yahut lastik tekerlekli hafriyat makinalarıdır. Hidrolik kumandalı ön kovaları aşağı yukarı eğilip kalkabilir. Yükleyicinin öne hareketi ile toprak, moloz vs. Dolan kova kaldırılıp kamyon veya uygun yer üzerine aşağı eğilerek boşaltılır. Umumiyetle kayalık, beton, moloz gibi engebeli arazilerde paletli yükleyiciler, düzgün zeminlerde ise tekerlekli yükleyiciler kullanılır. Lastik tekerlekli yükleyicilerin arkasına bazan bir hidrolik kepçe takılır. .


-


-
-


Büyük iş makinalarının girmediği yerlere Mini Ekskavatör ( mini kırıcı ), Havalı Kompresör, Hilti veya Elle yıkımları gerçekleştiriyoruz. İş hacminin büyüklüğünü küçüklüğünü gözetmeksizin hizmet vermekteyiz.
Uygulama Yapılacak alanlarda, Özel Tasarımlarınızda, Sistemin düzgün bir şekilde belirlenmesi, Çalışabilmesi, çevreye zarar vermeden nasıl yapılması gerektiği konusunda, diğer bir çok kriteri değerlendirmek üzere uzman ekibimizden keşif talep edebilirsiniz


HAKKIMIZDA KÖROĞLU HAFRİYAT HİZMETLERİ

Firmamız 2000 yılında kurulmuş olup İstanbul bölgesinde Yıkım, Hafriyat ve Alt Yapı işleri yapmaktadır. Yıllardır bu sektörde çalışan bizler bir araya gelerek tecrübe ve bilgi birikimlerimizi ortaya koyarak yıkım sektörüne hizmet etmeye başladık. Kurulduğumuz günden itibaren 100 lerce Projeyi en iyi şekilde kazasız ve sorunsuz bir şekilde tamamlamış olmanın haklı gururu ile çalışmalarımızı uzman kadromuz, teknik ekibimiz ve güçlü makine parkımızı ile devam etmekteyiz. Türkiye'de henüz kuralları oturmamış olan yıkım sektöründe faaliyet gösteren zorlu rekabet ortamında güvenliğimizden ve kurallarımızdan taviz vermeden çalışmalarını yürüten şirketimiz, güvenliği ve kalitesini de sabitleyerek bunlara taahhüt altına almıştır.
Firmamızın birinci önceliği iş güvenliği olup, her türlü kaza önleyici tedbiri önceden almaktadır. Firmamızın ikinci önceliği ise , yaptığımız işin (Yıkım, Hafriyat ve Alt Yapı) en kısa sürede ve sözleşmeye uygun bir şekilde iş verene teslim etmesidir. Ülkemizde son yıllarda kentsel dönüşümlerin hızlanması, deprem riski taşıyan bölgelerde depreme dayanıklı binaların inşa edilmesi ve modern şehirleşmeye uymayan kontrolsüz (kaçak) yapılaşmanın artması neticesinde yıkım faaliyetlerinde ivme kazanmıştır. Yıkım sektörü bugüne kadar yıkım faaliyetlerinin çok az olmasından dolayı sektöründe gelişme sağlamıştır. Helan yapı yıkımlarının işin ehli olmayan amatör kişilerle bilinçsizce yapılmaktadır.
Yıkım her zaman tehlikeli bir meslektir, riskler mutlaka minimum seviyede tutulmalıdır. Ekibimiz projenin her aşamasını gözlemler ve analiz eder. Çalışanlarımız ve müşterilerimiz için güvenli bir çalışma ortamı sağlarız. Yapı yıkımları güvenli bir mühendislik süreci, vasıflı eleman ve maksimum iş tecrübesi ile gerekli donanım gerektirmektedir. Firmamız Türkiye genelinde yıkım ve hafriyat faaliyetlerine devam etmekte olup; Siz değerli müşterilerimize en yüksek standartlarda kaliteli hizmet sunmaktan gurur duyarız.


MAKİNA PARKURUMUZ

Bir Adet 24m Volvo Uzun Erişimli Yıkım Makası; 4 Adet 30 Tonluk Kırıcılı Kovalı Exavator; 2 Adet 20 Tonluk Kırıcılı Kovalı Eksvator; 2 Adet 4 ve 6 Tonluk Kırıcılı Kovalı Eksvator; 10 Adet Tır Kamyon; 2 Adet Kompresor; Sayısız El Takımları, Jenaratör ve Hilti Grupları


İLETİŞİM KÖROĞLU HAFRİYAT HİZMETLERİ

KÖROĞLU HAFRİYAT HİZMETLERİ - ÇÖZÜM ORTAĞINIZ
www.korogluhafriyat.com - info@korogluhafriyat.com - Telefon: 0532 171 63 21 - 0538 465 13 33
Adres: Çakmak Mahallesi Varan Caddesi Gönülaçar Sokak No 9 Ümraniye / İSTANBUL .

SOSYAL MEDYA
- - - - -- - - - -

SİTE HARİTASI


ANASAYFA - HAKKIMIZDA - HİZMETLERİMİZ - YIKIM - HAFRİYAT - PEYZAJ - REFERANSLARIMIZ - ULAŞIM